Publikohet premiera e këngës ‘Ku je’ nga Seven Saraqi

Publikohet premiera e këngës ‘Ku je’ nga Seven Saraqi

402
0

Seven Saraqi e ka publikuar këngën e re. ‘Ku je’ titullohet ky projekt muzikor i cili sapo u lansua në Youtube, shkruan lajmi.net Me një videoklip shumëngjyrësh e veror, kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe kolegët e Sevenit poashtu e përkrahën duke ia publikuar projektin e ri nëpër rrjetet e tyre sociale. Para kësaj kënge solo, ai kishte ardhur në duet me Argjentina Ramosajn me këngën ‘Pa ty’ e cila tani numëron më shumë se 3 milion klikime në Youtube.