Publikohet balada “Njësoj” nga Poni

Publikohet balada “Njësoj” nga Poni

645
0

Poni ka lansuar edhe një projekt muzikor, i cili është pjesë i albumit të saj të ri.  “Njësoj” titullohet kënga e re nga Poni, me tekst dhe muzikë nga Flori Mumajesi, ndërsa videoklipi është realizuar nga Max Production. Më poshtë mund ta dëgjoni baladën e re nga Poni, me titull “Njësoj”, e cila vjen pak kohë pas lansimit të duetit me Skivin.