Publikohet albumi i fotove, nga dasma e Gazit me Irën

Publikohet albumi i fotove, nga dasma e Gazit me Irën

1061
0

Rreth një muaj aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë me partneren e tij Ira Seferi. Pas një dasme madhështore, e cila tërhoqi vëmendjen e mediave, nuk mund të mungonte as albumi fotografik i çiftit. Kështu fotografi i cili u kujdes për setin e martesës ka publikuar disa nga fotot e albumit, ku Ira dhe Gazi duken mjaft të dashuruar.

Image

Aktualisht çifti ndodhen në muaj mjalti, në një resort jashtë shtetit.

Image

 

Ndërkohë muaji i mjaltit u vonua thuajse një muaj, për shkak të angazhimeve të aktorit.