PSE NUK LIDHESH ME ISLIN? ORI NEBIJAJ I MBYLL GOJËN NDJEKËSES ME...

PSE NUK LIDHESH ME ISLIN? ORI NEBIJAJ I MBYLL GOJËN NDJEKËSES ME PËRGJIGJEN EPIKE

340
0

Isli Islami dhe Ori Nebiaj janë moderatorët që zgjojnë të gjithë shqiptarët çdo mëngjes me emsionin ‘Wake Up’.

Isli dhe Ori janë një dyshe vërtetë perfekte, që publiku i adhuron, por përveçse marrëdhënies së punës ata janë edhe miq shumë të mirë.Ditën e sotme Ori ka publikuar një foto me kolegun e saj në Instagram, por është përballur me një situatë të sikletshme.

‘Sa shkoni si çift, pse nuk lidheni ju të dy? Apo jeni edhe nuk tregoni?’, i ka shkruar një komentuese moderatores, por duket se kjo e fundit nuk eka pritur aspak mirë.‘Nuk e kuptoj këtë pyetjen? Ty të pyesin për miqtë e tu pse nuk lidhesh me ta meqë shkoni?’, është përgjigjur Ori, e cila me siguri e ka lënë pa fjalë komentuesen.

-640-0-5c751bed7ea76.png