Provokon Ahmetaj me foton e ditës, kryetarja e forumit të LSI i...

Provokon Ahmetaj me foton e ditës, kryetarja e forumit të LSI i bashkohet PS: Më 30 qershor voton Redjan Kralin

140
0

Provokon ish-ministri Arben Ahmetaj me këtë foto që ai e ka cilësuar si foton e ditës. Ahmetaj ka pozuar me kryetaren e forumit të gruas të LSI që sipas tij tashmë i është bashkuar PS-së dhe më 30 qershor do votojë kandidatin e PS për Kavajën.

 

“PHOTO OF THE DAY

 

Kjo është Zana, kryetarja e forumit të gruas LSI, që tashmë i është bashkuar Partisë Socialiste dhe të dielën në #30qershor voton PS dhe Redjan Kralin për Bashkinë e re të Kavajës. #unëvotoj #votoPS #PS30”, shkruan Ahmetaj.

loading...