Prezantohet megajahti me përmasa të një suite mbretërore

Prezantohet megajahti me përmasa të një suite mbretërore

390
0

Së shpejti do të dali në treg super jahti magjepsës, me përmasa të një suite mbretërore, me 5 dhoma pritje dhe një hapësirë gjigante ku mund të drekosh.

Me një çmim prej 11.2 milionë £, “Dynamiq G330” është ndërtuar për të lundruar në çdo skaj të botës, falë madhësisë së tij të vogël.

Me një gjatësi 33 metra, mund të hyjë në gjuhëzat e detit ose në gjire ku jahtet me një madhësi më të madhe e kanë tepër të vështirë.