Presidenti Meta i prerë: Kush fiton me poshtërsi nuk qeveris dot me...

Presidenti Meta i prerë: Kush fiton me poshtërsi nuk qeveris dot me drejtësi!

188
0

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka nisur ditën me një mesazh të fortë drejtuar qytetarëve.

Pas përballjeve të shumta me maxhorancën akuzave dhe kundërakuzave për zgjedhjet e kaluara dhe mesazheve për zgjedhjet e 25 prillit, Kreu i Shtetit tregohet i prerë teksa shkruan se kush fiton me poshtërsi nuk qeveri dot me drejtësi.

 

“Kush FITON me POSHTËRSI, nuk QEVERIS dot me DREJTËSI!”, është mesazhi i Metës duke theksuar fjalët kyçe të kësaj sentence.