Policia kërkon bashkëpunimin qytetar, humb 44-vjeçari në Durrës (FOTO)

Policia kërkon bashkëpunimin qytetar, humb 44-vjeçari në Durrës (FOTO)

452
0

 

Një 44-vjeçar ka humbur një ditë më parë në qytetin e Durrësit. Sipas burimeve nga polciia, mësohet se personi që shikoni në foto, me inicialet H.F., është larguar nga banesa e tij për të mos u kthyer më.

Familjarët kanë ngirtur alarmin menjëherë duke iu drejtuar autoriteteve. Policia ka publikuar foton e 44-vjeçarit të humbur dhe kërkon bashkëpunim nga të gjithë qytetarët që mund ta kenë parë.

Familjarët bëjnë me dije se 44-vjeçari nuk ka është i paaftë të komunikojë dhe ka vështirësi në të ecur.

Kushdo që e ka parë është i lutur të telefonojë në numrin 112 ose 0694110217