Po bën namin! Luana Vjollca po kthehet TREND nëpër botë….

Po bën namin! Luana Vjollca po kthehet TREND nëpër botë….

651
0

 

Moderatorja dh

e këngëtarja e njohur Luana Vjollca është një ndër femrat më të suksesshme të ekranit. Para pak javësh, ajo ka nisur me drejtimin e emisionit të saj ‘Shiko kush luan’, që pëlqehet shumë nga publiku dhe thyen rekord për shikueshmëri. Përpos emisionit, Luana ka lajmëruar dhe për një tjetër projekt gjigant, që është aluduar të jetë një album.

 

Mirëpo suksesi i padiskutueshëm është pikërisht emisioni. Para pak javësh njoftoi se ky emision është trending në disa vende nëpër botë dhe tashmë së fundmi na njoftoi se vazhdon të jetë sërish.

“Nuk kam fjale !!! 3 emisionet e para te #ShikoKushLUAN vazhdojne te jene NR 1 TRENDING ne te gjithe boten , FALEMINDERIIT SHQIPE”, shkroi Luana në këtë postim në INSTAGRAM.

https://www.instagram.com/p/B3u7otGnxFt/?utm_source=ig_web_copy_link