”Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputeti i opozitës së re sulmohet në lokal:...

”Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputeti i opozitës së re sulmohet në lokal: Nxirret jashtë (Video)

699
0

 

Revolta e qytetarëve ndaj deputetëve të rinj të dalë nga listat e PD-së dhe të LSI-së, të cilët pranuan mandatet, nuk ka të ndalur. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Adriatik Alimadhi, kreu i Ballit Kombëtar, aktualisht edhe deputet, është nxjerrë jashtë një lokali nga qytetarë të revoltuar, pasi sipas tyre ai tashmë është një vegël e Gramoz Ruçit.

“Ti nuk je ballist, por plehrë e Gramoz Ruçit. Në emër të popullit mos flisni”, i drejtohen ata deputetit të ri, i cili nuk ka patur rrugë tjetër, veçse të dilte nga lokali.