Plagosi një person në Durrës, në kërkim 42 vjeçari

Plagosi një person në Durrës, në kërkim 42 vjeçari

156
0

 

Dje pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi me iniciale I.I 42 vjeç ka plagosur shtetasin A.M.

Ngjarja ndodhi në lagjen numër 7 në Durrës. I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia njofton se 42 vjeçari është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.