Pijanec dhe me tendencë për LGBTI. Të keqen e…

Pijanec dhe me tendencë për LGBTI. Të keqen e…

316
0

Aleati i Bashës sulmon Presidentin e Komisionit Europian.

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar në rrjetet sociale, Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker, duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama.

Ndoka shkruan se Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

Sipas demokristianit, Presidenti i Komisionit Europian di që zgjedhjet në Shqipëri zhvillohen në muajin prill.

“Rëndë ky Juncker, pijanec dhe tendencë për lgbti !  Të keqen e Knutit !  Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”, shkruan Ndoka.