“Përgjithmonë”, Rezarta publikon foto me Ermalin

“Përgjithmonë”, Rezarta publikon foto me Ermalin

596
0

Rezarta Shkurta, qysh prej lirimit nga burgu të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, nuk humbet asnjë moment pa u shfaqur me të. Kështu mbrëmjen e kësaj të enjteje gjatë një aktiviteti mode në kryeqytet, u shfaq dorë për dore me të shoqin.

Image

“Përgjithmonë”, shkruan Rezi, si diçiturë të fotografive ku ajo shihet e veshur me fustan të bardhe dhe ai me xhaketë dhe pantallona elegante. Ermali u lirua vetëm vjeshtën e kaluar nga burgu, duke bërë që familja të bashkohet. Ai u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda në korrik të 2017 me 10 vite burgim me gjykim të shkurtuar, së bashku me anëtarët e tjerë të grupit ‘Xibraka’. Nga gjykimi i shkurtuar dënimi zbriti në 6 vite dhe 8 muaj burgim.