Pasi bëri publike lidhjen, Rudina Dembacaj publikon tjetër foto përkrah ish-deputetit Mark...

Pasi bëri publike lidhjen, Rudina Dembacaj publikon tjetër foto përkrah ish-deputetit Mark Frroku

397
0

Aktorja Rudina Dembacaj, kohët e fundit po përflitet shumë në media për një lidhje të re me ish-deputetin Mark Frroku.

Lidhja me këtë të fundit mendohet se ka qenë dhe arsyeja se pse ajo i dha fund martesës prej 3 vitesh me babain e vajzësa së saj.

 

Pak ditë më parë, ishte vetë aktorja e cila e konfirmoi lidhjen me ish-deputetin nëpërmjet disa fotove të cilat i ndau për ndjekësit e saj në rrjetin social, Instagram.

 

Por duket se publikime të tilla po bëhen prezente gjithnjë e më shpesh nga ana e aktores. Teksa ajo ka publikuar një varg fotosh nga aktivitetet e saj të përditshme në story në Instagram, ndër të tjera pikas edhe pse “e fshehur” nga fundi, fotoja në krah të ish-deputetit. Në portret të dyve u duket mjaft qartë buzëqeshja dhe dashuria e shprehur dhe me një zemër nga ana e aktores.

Screenshot_2.jpg