Pas thashethemeve për të, reagon ashpër Dafina (Foto)

Pas thashethemeve për të, reagon ashpër Dafina (Foto)

225
0

 

Janë të shpeshta rastet kur artistët tanë kritikohen për gjëra të ndryshme, siç është edhe çështja e kujdesit të tyre ndaj fansave. Përmes rrjeteve sociale, Dafina ka reaguar ashpër ndaj atyre që kanë përhapur thashetheme që ajo nuk i përfill fansat e saj dhe të gjithë ata që e mbështesin. Duke theksuar fuqinë që ka dashuria e saj për fansa dhe anasjelltas, Dafina përgënjeshtron të gjithë ata që përhapin fjalët se ajo nuk i përfill fansat e saj. “Nëse është dikush që tenton të më tregojë se idolli im nuk është një që nuk ua dedikon kohën e lirë fansave, jeni gënjeshtari  i madh, më vjen keq nëse realiteti dhemb por nuk është askush që kujdeset dhe i do më shumë fansat e saj sesaa Dafina…” shkruan ndër të tjera këngëtarja. Duke u shprehur krenare me këtë fakt dhe tregon se ata nënkuptojnë e gjithë bota për të.