Pas LOREDANËS, MOZZIK i habit të gjithë me deklaratën e fundit për...

Pas LOREDANËS, MOZZIK i habit të gjithë me deklaratën e fundit për tradhtinë (FOTO)

185
0

 

Prej ditësh Mozzik dhe Loredana janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për ndarje. Ata të dy nuk ndiqen më në rrjetet sociale ndërsa i kanë fshirë të gjitha fotot së bashku. Edhe pse asnjë prej tyre nuk ka reaguar konkretisht, sot Mozzik na ka habitur jo pak, me një status të shpërndarë në instastory ku shkruan: “Njerëzit fallco nuk më surprizojnë më, ata të vërtetët po”.

Kjo shprehje është pasuar me një tjetër të postuar pak më vonë, ku Mozzik në një fotot të tij shkruan:

“Unë jam shumë i mirë dhe i sjellshëm, deri sa më prek besnikërinë”.

Nuk e dimë nëse Mozzik i drejtohet Loredanës me këto fjalë, por duke u nisur nga reagimet e këngëtares një ditë më parë, të gjitha këto mund të jetë mesazhe për njëri tjetrin.

Vetëm një ditë më parë Loredana tha duhet të jesh në gjëndje të buzëqeshësh gjithomonë përballë gjithë budallallëqeve.

fake.jpg

loyal.jpg