Pas fitores, Ajola Xoxa i shpreh në publik dashurinë Erion Veliajt

Pas fitores, Ajola Xoxa i shpreh në publik dashurinë Erion Veliajt

305
0

Erion Veliaj fitoi sot mandatin e dytë në Bashkinë e Tiranës duke mbledhur 152 230 vota. Pas fitores kryebashkiaku falenderoi të gjithë qytetarët nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ku shprehej se tashmë që gara mbaroi do të përveshin mëngët për më shumë punë.Pas kësaj fitoreje urimet kanë qenë të shumta dhe nuk mund të mungonte ai i bashkëshortes së tij, Ajola Xoxa.Nëpërmjet një postimi në Instagram Ajola i shprehu publikisht dashurinë Erionit

E di se sa e çmon çdo votë, të çdo qytetari që me 30 qershor doli nga shtëpia dhe qetësisht shkoi të votojë për ty, në vlerësim të punës tënde këto 4 vite. E di fort mirë se këtë mbështetje të madhe të njerëzve ti e konsideron privilegj dhe se do të punosh me po aq përkushtim edhe 4 vitet që vijnë. Të dua edhe për këtë”, shkruan Ajola.

 

 

Shperndaje