Pas dasmës, bashkëshortja e Bleros  zbulon lajmin (FOTO)

Pas dasmës, bashkëshortja e Bleros  zbulon lajmin (FOTO)

98
0

Pak ditë më parë Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë luksoze që bëri bashkë shumë personazhe të njohur në showbiz.

Çifti i ri pas dasme treguan dhe pamje nga apartamenti i tyre në Prishtinë, ku mesa duket Afrona ka menduar që përveç modelingut të përfshihet në television dhe të bëhet moderator.

Bukuroshja ka ngritur një sondazh në rrjete sociaele për ndjekësit e saj.

 “Si thoni për një Tv Show timin?”- shkruan Afrona në profilin e saj, ndërkohë që shumë prej fansave të saj e kanë pëlqyer këtë ide.

Tani mbetet të shikojmë se ku do të përfshihet, moderatorja më e re në Kosovë!