PARTNERI I HUEYDA EL SAIED REAGON PER HERE TE PARE PAS HUMBJES...

PARTNERI I HUEYDA EL SAIED REAGON PER HERE TE PARE PAS HUMBJES TE SAJ: AJO NUK U ANKUA KURRE!

63
0

 

Pak dite me pare Hueyda eshte ndare nga jeta pas luftes 1 vjecare me kancerin e gjirit. Partneri i saj Thierry ka reaguar nepermjet nje postimi ne Instagramin e saj.

 

“Dhimbja është ende e pamatshme dhe trishtimi kaq i thellë, por unë dhe Gabriel duam t’ju falenderojmë për gjithë simpatinë e treguar dhe dallgët e dashurisë për Hueyda-n, dashurinë gjithpërfshirëse duke nisur që nga Tirana e saj e në të gjithë pjesët e tjera të botës. Faleminderit!

Hueyda u largua si një yll vezullues me kokën lart pas një lufte të egër! Ajo tregoi kurajo dhe forcë absolute pa dështuar dhe pa u ankuar kurrë! Hueyda rrëmbeu admirimin e të gjithëve ne, por mbi të gjitha atë të dy fansave të më të mëdhenj në këtë luftë: Gabrielin dhe timen, dy dashuritë e saj.”- shkruan Thierry.

Shperndaje