Parashikimi i motit, e premte 23 Gusht 2019

Parashikimi i motit, e premte 23 Gusht 2019

522
0

 

RESHJET

Nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 35 °C

në vendet e ulëta: 23 / 36 °C

në vendet malore: 16 / 29 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet.