Parashikimi i motit e hënë, 5 gusht 2019

Parashikimi i motit e hënë, 5 gusht 2019

197
0

RESHJET

Nuk priten reshje .

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 30 °C

në vendet e ulëta: 18 / 32 °C

në vendet malore: 15 / 25 °C.

ERA

Era do të vazhdojë të fryjë mesatare deri e fortë, veçanërisht në zonat malore jugore dhe në bregdet.