Parashikimi i motit, 25 Korrik 2019

Parashikimi i motit, 25 Korrik 2019

92
0

RESHJET

Në përgjithësi, nuk priten reshje.

Mundësia për ndonjë shtrëngatë gjatë pasditeve në terrenet malore është mjaft e vogël.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22/ 33 °C

në vendet e ulëta: 21 / 36 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C

ERA

Era do të vazhdojë të fryjë e lehtë, por deri mesatare gjatë pasditeve (për momente të shkurtra deri e fortë), sidomos në qarqet e veriut dhe të bregdetit.

loading...
Shperndaje