Panariti: Po troket falimentimi i ekonomisë

Panariti: Po troket falimentimi i ekonomisë

222
0

Ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti  në një status në rrejtin social FB thotë se po troket falimentimi i ekonomisë, dhe sipas tij treguesi më domethënës janë të ardhurat nga TVSH.

Statusi i plotë

Po troket falimenti i ekonomise ! Treguesi me domethenes , jane te ardhurat nga TVSH. Ne renie te lire dhe ne minimumin historik gjatë kesaj dekade. Saktesisht jane 21% me pak, ne krahasim me nje vit me pare. Nuk ke me se çfarë te mbledhësh, kur nuk ka! Sepse biznesi po ul qepenat.