Pamje të shëmtuara, dy të rinj shkatërrojnë bustin e artistit Francesk Radi,...

Pamje të shëmtuara, dy të rinj shkatërrojnë bustin e artistit Francesk Radi, reagon Elton Deda: Ndyrësira,Duhet pashaportizim per Tirone

523
0

Një video e shpërndarë këtë paradite në faqen e Facebook të Olti Currit, tregon momentin kur dy të rinj shkatërrojnë bustin e artistit të madh Francesk Radi.

“Policia duhet te identifikoje dhe dergoje para gjyqit keta kriminele qe dhunojne statuje e nje artisti te nderuar…”, shkruan Olti.

Pas tij ka reaguar edhe Elton Deda i cili e ka dënuar këtë veprim të shëmtuar të djemve. “Ndyresira! Duhet pashaportizim per Tirone! Vetem riedukimi ju ben derman. Ndyresira si ju na ben te na marre malli per kohen e qoftelargut”, shkruan këngëtari.

loading...
Shperndaje