Oskari edhe këtë vit pa prezantues

Oskari edhe këtë vit pa prezantues

278
0

Për të dytin vit rradhazi, mbrëmja e ndarjes së çmimeve Oskar do të zhvillohet pa një prezantues.

 

Duke parë suksesin e një viti më parë, organizatorët njoftuan përmes një postimi në Tëitter se nuk do të ketë një prezantues kryesor por do të ketë të ftuar të ndryshëm dhe surpriza.

 

“Mundësitë janë që edhe në ceremoninë e këtij viti nuk do të ketë prezantues. Duke parë suksesin e vitit të kaluar ne kemi gjetur formulën e duhur” – shkruan Karey Burke.

 

Oscars do të zhvillohet në 9 shkurt në Los Angeles.

 

Ceremonia e fundit përpara 2019 pa prezantues ishte në vitin 1989 e cila është konsideruar si një dështim në atë periudhë.

 

Nominimet për këtë vit do të njoftohen ditën e hënë (13 janar).

Shperndaje