Oriola Marashi ‘ndez’ rrjetin, FOTO gjysmë e zhveshur

Oriola Marashi ‘ndez’ rrjetin, FOTO gjysmë e zhveshur

375
0

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër vajzat më të komentuara. Shpesh ajo vihet në qendër të vëmendjens për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.  Edhe së fundmi ka bërë të njëjtën gjë. E veshur me një pellush ku tregon pjesën e zhveshur të kurrizit, edhe njëherë Marashi në këtë mënyrë sjellë në vëmendje hiret e saj. Kujtojmë se ditë më parë modelja është diskutuar për një sherr të mundshëm me reperin Noizy dhe se nuk është më pjesë e labelit OTR, por prej asnjërit nuk është thënë ende asnjë fjalë.