Oriola Marashi me poza të reja nga fotosesioni i fundit, ia vlen...

Oriola Marashi me poza të reja nga fotosesioni i fundit, ia vlen t’i shikoni

597
0

Oriola Marashi erdhi me imazhe të reja të cilat i ka shkëputur nga fotosesioni i fundit. Bukuroshja shqiptare i ka vënë edhe njëherë në pah linjat e bollshme trupore. Në fotot e postuara Oriola shihet e veshur me rrjetë dhe pozat që ka marrë kanë ngjallur reagime të fansave të cilën e përcjellin vazhdimisht. Ajo është aktive në Isntagram andaj nuk i lë ta harrojnë duke publikuar shpesh imazhe të ngjashme.