Oriola Marashi hap këmbët dhe ‘djeg’ instagramin me këto poza

Oriola Marashi hap këmbët dhe ‘djeg’ instagramin me këto poza

223
0

Oriola Marashi e ka bërë ‘nxehtë’ në Instagram.Ne top forme ajo shfaqet ne jahtin luksoz ne kete fillim vjeshte

Modelja e njohur, Oriola Marashi, i ka postuar disa foto të reja në Instagram.

Ajo me imazhet e saj ka bërë lëvizje tejet provokative e veshur me bikini derisa ndodhej në një jaht luksoz.

“Dashuri”, ka shkruar ajo pranë postimit.