“O xhemi nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!” Moderatorja shqiptare...

“O xhemi nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!” Moderatorja shqiptare i kthehet keq komentuesit

383
0

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Edhe në rrjetet sociale, Xhemi ndiqet dhe komentohet shumë në rrjetet sociale,

Gjatë gjithë pushimeve verore Xhemi ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar dhjetëra foto dhe video nga jeta e saj.
Në një nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në palestër, një ndjekës i shkruan: “Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”.

Sigurisht që moderqatorja nuk e ka lënë me kaq, dhe i ka kthyer përgjigje komentuesit: “Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”