“O milet i mesjetës, qetësohuni pop corna”, e kritikuan për veshjen e...

“O milet i mesjetës, qetësohuni pop corna”, e kritikuan për veshjen e murgeshës Roza Lati shpërthen ndaj ndjekësve: Hapni perdet e frustrimit o…(FOTO)

154
0

Moderatorja e njohur,  Roza Lati është një prej personazheve më të përfolur në median rozë për shkak të karaterit që ajo  ka  dhe postimeve që  bën  vazhdimisht në  rrjetet sociale.

 

Në puntatën e rradhës në emsionin e saj ‘Why NOT’,  Roza është veshur sërish këtë vit si murgeshë, pasi edhe vitin e kaluar u shfaq me po të njëjtën veshje.

 

Por këtë herë për rastin e veçantë, pasi në studio kishte të ftuar këngëtaren e njohur Anxhela Peristeri të cilës i mundësoi një  ‘dasëm’.

 

Por në lidhje me veshjen sigurisht që kanë  qenë të shumtë njerëzit që e kanë komentuar negativisht.

 

E për këtë arsye moderatorja ka bërë një reagim në faqen e saj zyrtare në Instagram ku shkruan: Po pertoj ti jap shpjegime injorances per komentet negative qe kane lene te fotot e mia me veshjen e Murgeshes. Po i njejti muhabet ndodhi dhe vjet. Qe u vesha si Murgesh sezonin e kaluar. So… kesaj rradhe po ripostoj shkrimin tim qe eshte i qart si kristali. Qetesohuni pop corna! Hapni perdet e frustrimit o milet i mesjetes.