Nusja tenton të bëjë setin me foto, bie ne oqean

Nusja tenton të bëjë setin me foto, bie ne oqean

503
0

Një nuse magjepsëse ne Washington, ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës.

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Washington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në oqean.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, në veshjen dhe tualetin e saj të dasmës, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë.

Ndërsa ajo tërhiqet në valët e përplasjes, duke mbajtur ende buqetën e saj rozë, drejtuesi i motorit të ujit dhe një burrë tjetër nxitojnë ta ndihmojnë.

Por nusja del e pakënaqur nga uji dhe qesh me veshjen e saj të lagur.

Pastaj ajo kthehet përsëri në breg, ku heq qerpikët e saj të rremë dhe fshin fytyrën.

Aili thotë: ‘Unë jam mirë, por këto qerpikë duhet të hiqen’, ndërsa ajo i dorëzon ato tek një i pranishëm.