Numri 2 i PS nxjerr VIDEON e Bashës dhe Aurelës në plazh:...

Numri 2 i PS nxjerr VIDEON e Bashës dhe Aurelës në plazh: Ja pse nuk i donte zgjedhjet më 30 Qershor Luli

329
0

Numri 2 i Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një video të kreut të opozitës Lulzim Basha me bashkëshorten e tij Aurelën në plazh.

 

Balla pretendon se Basha me bashkëshorten kanë shkuar me pushime dhe për këtë arsye nuk donin që të bëheshin zgjedhjet më 30 Qershor.

 

Duke marrë shkas edhe nga fotoja e presidentit Ilir Meta në plazh me zëdhënësin e tij Tedi Blushin, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së thotë se është dita t’i ndëshkojmë me votë.

 

‘Ja pse nuk i donte zgjedhjet më 30 Qershor Luli. Po kështu edhe Ilir Meta, Monika dhe Saliu.

 

Sot është dita t’i ndërshkojmë me votë!’, shkruan Balla.