“Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e...

“Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani

199
0

Ajo ka publikuar një foto ku shkruan se ëhstë mjaft e vëtedijshme.

TIRANË– Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur.

Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.