Nuk fshihen më, Eduart Grishaj publikon VIDEON me Arbanën nga pushimet në...

Nuk fshihen më, Eduart Grishaj publikon VIDEON me Arbanën nga pushimet në Barcelonë

525
0

Ndonëse moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’ nuk e kanë pranuar lidhjen, ata shpeshherë janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.Së fundmi, Arbana ka udhëtuar drejt Barcelonjës në Spanjë, për pushime me stafin dhe sigurisht edhe me Eduartin.

dgtyhk.jpg

Por ashtu siç na e kanë treguar edhe herë të tjera, çifti duket se ka vendosur të mos fshihet më.

dgxfj.jpg

Pak orë më parë ka publikuar një video me Arbanën nga stadiumi ‘Camp Nou’ në Barcelonë, ndërkohë që krahas videos shkruan: Me këtë tifozen e Barcelonës.