Nora Istrefi uron motrën me fjalë zemre: Pa ty, jeta do të...

Nora Istrefi uron motrën me fjalë zemre: Pa ty, jeta do të ishte zbrazëti

138
0

Motra e Nora Istrefit, Nita sot feston ditëlindjen. Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i motrës e cila thotë fjalë prekëse dhe mjaft të veçanta për të. “Askush nuk e falenderon motrën, askush nuk thure këngë për të. Motra është gjithnjë aty, është krahu yt i djathtë. Faleminderit qe me shtrëngoje dorën, sa herë ndihesha e frikesuar. Faleminderit që kujdesesh per mua. Faleminderit që ishe një motër që gjithkush duhet ta ketë. Pa një motër si ti, jeta do të ishte zbrazëti. Urime ditëlindjen Nita ime ♥🎂. Te dua”, shkruan Istrefi.

loading...