Noizy sulmon hapur futbollistët shqiptarë: Lojtarë fasulesh

Noizy sulmon hapur futbollistët shqiptarë: Lojtarë fasulesh

314
0

 

Reperi i njohur Noizy ka komentuar ndeshjen, ku Kombëtarja u mposht me rezultatin e thellë 0:4 nga Skocia.  Pas kësaj humbje, reperi ka sulmuar hapur lojtarët shqiptarë. Noizy shprehet se skuadra e tijj e preferuar është Kosova, ndërsa lojtarët shiqptarë i quan lojtarë fasulesh. “Kosova është skuadra ime e preferuar për momentin. Mezi po pres europianin dhe botërorin. Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar. Lojtar fasulesh”, shkruan Noizy në Instastory.