Noizy nuk ndalet asnjë moment

Noizy nuk ndalet asnjë moment

468
0

noizy-13

Është komentuar së fundmi shumë në media puna dhe projektet e tij, por Noizy gjithmonë ka dëshmuar të kundërtën me anë të punës së palodhshme që ai bën.
Nga një postimi i tij në instagram, vëmë re që mëngjesi i sotëm e ka gjetur Noizyn në studio duke punuar. Pra ai edhe njëherë na tregon se është “zot i punës”. Çfarë është duke përgatitur Noizyn këtë herë?
Foto flet shumë, ai po bëhet gati për projektin e rradhës dhe sikurse dihet dhe puna e tij e ka treguar që këngët e tij kthehen shumë shpejt në hite./arkivashqip
Postimi i Noizyt:

They reach out just to find out You know #workaholic

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on

Shperndaje