Noizy bëhet ‘doktor’

Noizy bëhet ‘doktor’

311
0

Një fotografi shumë qesharake e ka hedhur në rrjetet sociale. Në këtë foto, Noizy shihet se ka publikuar biletën e udhëtimit dhe afër tij janë edhe shkronjat ‘DR’ për të cilat sipas reperit e bëjnë ‘doktor’ atë. Në fakt,  mbase bëhet fjalë për shkurtesën e qytetit të tij, Durrësit. Noizy është një nga reperët që udhëton shpesh pasi ka shumë mbrëmje kudo nëpër Evropë.

1
2
Shperndaje