Njihuni me drenicaken e cila po i çmend të gjithë me të...

Njihuni me drenicaken e cila po i çmend të gjithë me të pasmet e saj (Foto)

1296
0

hafia-1-848x478-1463066242-4650176_1472802499-5078180

Hafiia Mira shquhet si shqiptarja me të pasmet më seksi.

Modelja 24-vjeçare nga Kosova në Instagramin e saj vazhdimisht publikon foto ku ajo vë në pah asetet e saj.

Shqiptarja muaj më parë ishte pjesë edhe e një projekti nga Kanye West dhe gjitha kjo fal trupit të saj seksi.