“Njerëzit s’kanë të bukë hanë, ti ble makinë që bën…”, Ermali i...

“Njerëzit s’kanë të bukë hanë, ti ble makinë që bën…”, Ermali i bën komentin epik Elvanës në rrjetet sociale

157
0

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të dashura për pulikun. Ajo edhe pse shumë e dashur për publikun, nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Elvana Gjata është rikthyer ditën e djeshme në rrjetet sociale, duke publikuar disa foto në Instagram ku shihej me një hoodie rozë dhe kapuç të zi.

 

Ajo ka postuar dje disa video duke kënduar në makinë teksa shkruan “Plot gëzim makina jonë”.

 

Dhe nuk kishte sesi të mungonte një komentr epik nga Ermal Mamaqi.

 

“Njerëzit skanë bukë të hanë ti vesh kshu kapelesh…dhe me makinë që bën më shumë se 6.500 euro me targa,” shkruan ai.

 

Ndaj këtij komenti nuk ka reaguar ende këngëtarja, por fansave të saj nuk u ka shpëtuar ky koment.