Një tjetër tërmet lëkund vendin, ja ku ishte epiqendra

Një tjetër tërmet lëkund vendin, ja ku ishte epiqendra

230
0

Një tjetër tërmet është regjistruar ditën e sotme në vendin tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave tërmet ishte me magnitude 3.2 dhe ka rënë në afërsi të kryeqytetit. Lëkundjet janë shënuar në orën 14:31 dhe rreth 155 km nga Vora dhe 26 km nga 26 km nga Tirana.

Screenshot_4.png