Një FOTO pa filtra nga Rozana Radi, gjoksi dhe të pasmet në...

Një FOTO pa filtra nga Rozana Radi, gjoksi dhe të pasmet në plan të parë

408
0

Rozana Radi prej dy ditësh ka nisur pushimet në Turqi, nga ku na mban të informuar për momentet e saj të veçanta përmes postimësh në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndarë një foto ku shfaqet vetëm me bikini duke ekspozuar kështu gjoksin dhe të pasmet e saj.

Kjo është një foto pa filtra e këngëtarës, ashtu siç thotë edhe ajo vëtë në diçiturën fotos së saj.

Screenshot_16-5

Shperndaje