Një djalë i zoti si Ledri Vula, kap lopatën dhe i përvishet...

Një djalë i zoti si Ledri Vula, kap lopatën dhe i përvishet punës

325
0

Ledri Vula është treguar shumë i zoti. Reperi Ledri Vula nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram ka treguar se nuk është një djalë dembel. Në foton e postuar ai shihet me lopatë në dorë duke e hequr borën pranë vilës në të cilën po qëndronte në Brezovicë. Komentet e fansave ishin nga më të ndryshmet dhe shumica e tyre e kanë duartrokitur.