Një brune seksi me vithet e ngritura, ‘Kaubojsi’ nxjerr në shitje pikturën...

Një brune seksi me vithet e ngritura, ‘Kaubojsi’ nxjerr në shitje pikturën nudo: 300 euro

2229
0

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka publikuar një foto ën rrjetet sociale ku njeh të gjithë ndjekësit e tij me pikturën e tij ëm të fundit. Në foto shihet një vajzë brune, totalisht e zhveshur dhe me vithet e ngritura, e pikturuar sigurisht. Krahas fotos Ndocaj shkruan se kjo pikturë shitet me çmimin 300 euro.

 

“Mirdita miq ju pershendes . Me kete Pikturen time te fundit. 40×60

Per me shum vizitoni web-site tim Ëëë.eduartndocaj.al. Dhe … ART Eduart Ndocaj. Qmimi €300.00,”– shkruan Ndocaj krahas fotos.