Nga yll i pasarelave në endacake, si shkoi për dreq karriera e...

Nga yll i pasarelave në endacake, si shkoi për dreq karriera e modeles së famshme Eloisa Fontes…

100
0

Jeta e modeles 26-vjeçare, Elosia Fontes ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Më 6-të tetor të këtij viti ajo u gjet duke u endur rrugëve të Rio de Janerio-s. Modelja u zhduk nga Neë York-u një vit më parë pas një karriere premtuese në modë. Ndoshta stresi i pasarelave dhe konfliktet e vazhdueshme me bashkëshortin e saj Andre Birlenu, bënë që modelja të bënte këtë ndryshim radikal. Një episod i ngjashëm kishte ndodhur dhe në fillim të vitit 2019, ku Elosia u zhduk për pesë ditë nga shtëpia dhe policia arriti ta gjente në një lagje jo shumë larg vendbanimit të saj. Po në atë periudhë, bashkëshorti i saj kërkoi ndarjen duke fituar kujdestarinë e vajzës së tyre 7-vjeçare. Ndarja la pasoja të rënda tek modelja, e cila zgjodhi të braktiste punën dhe të zhdukej në fund të vitit 2019.

 

Kur u gjet nga policia më 6 tetor, ajo ishte në një gjendje të mjerueshme, e veshur me një këmishë të pisët dhe zbathur, shkruajnë mediat e huaja.

loading...