Nga pushimet në Costa Rika, Kim më në formë se kurrë

Nga pushimet në Costa Rika, Kim më në formë se kurrë

271
0

Kim Kardashian ka pozuar sërish në bikini.

Kim Kardashian javën e kaluar kishte disa pushime të shkurtëra bashkë me familje në Costa Rica.

Pas një jave, bukuroshja publikoi një imazh nga këto pushime, të cilin e realizoi gjysmë e zhveshur para pasqyrës.

Kim, edhe këtë herë u fotografua në rroba banjo të bardha, ndërsa si çdo herë dukej në top-formë.

Për ndryshe, Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, janë prindër të katër fëmijëve.