Nga Kreshnik Osmani: Fukarallik, kurvllik, maskarallik! Popull plotësisht i shpartalluar!

Nga Kreshnik Osmani: Fukarallik, kurvllik, maskarallik! Popull plotësisht i shpartalluar!

199
0

Nga Kreshnik Osmani

 

Emisioni Perputhen merr 100 milion klikime për dy muaj. Teta Alteta merr disa dhjetera mijera klikime për tre javë.

 

Fabula eshte: Një çun me lek që nuk di të thotë asgje inteligjente rrethohet nga 20-30 goca kaush akulloresh. Pasi i mataron të gjitha dhe ua keput lidheset e rrobabanjove zgjedh njonën ne fund per ti zgjidh lidhesen e kepuceve. Kurse ke emisioni tjeter shohin si të puthen pasi të perputhen dhe pastaj e dini vetë.

 

Shko ti studjo, sakrifiko, perplasu, shkri jeten, lufto dhe lyp klikime ne Facebook për të shpëtuar Shqipërinë. VIP-at e Facebook dhe të Instagramit nuk ndjehen fare se kanë frike se u bie popullariteti dhe klikimet po të kritikojnë keto degjeneratat. Anglea Merkel tha ne Evrope shohim kismet heren tjeter se kete here ta harroni. Kur te mos kete me BE do te hyjme ne.

 

Hajde se shkruajme ne budallenjt, ti mos e rruaj fare po shih hap syte të kapesh ndonjë lek. Po behem une i keqi por ty që hesht të të vije turp kur ta shohesh veten ne pasqyrë dhe kur te kontrollosh ato idiotesite qe shkruan kur ben sikur shkruan. A ia vlen të sakrifikosh për një popull qe e ka mendjen tek kurvlliku? Dilema vazhdon…..Ju mos harroni maskat dhe shkumen me sapunin.

 

Fukarallik, kurvllik, maskarallik!

Popull plotesisht i shpartalluar!