Nëse doni të kujtoni “ngacmimet” tipike mes motrave, hidhini një sy këtij...

Nëse doni të kujtoni “ngacmimet” tipike mes motrave, hidhini një sy këtij komunikimi midis Adelina dhe Zafina Ismajlit

268
0

Nuk ka shumë rëndësi nëse jeni personazhe të njohur ose jo, marrëdhëniet me të dashurit e zemrës janë thuajse identike, sidomos ato mes motrash.

Një shembull perfekt është raporti që Adelina dhe Zafina Ismajli kanë me njëra tjetrën. Dyshja nuk ngurron të ngacmojë njëra tjetrën në komente në Instagram sa herë jepet mundësia.

Ditën e djeshme, Adelina ka postuar një foto nga looku që do të ketë në klipin e këngës së saj me Rinën.

Kur Zafina e ka komplimentuar, Adelina ia ka kthyer se “ka nga ngjan” teksa më pas Zafina ia kthen: “S’po të besoj. Se kur isha e vogël më thërrisnit majmun, gjirafë, etj” – ka thënë ajo duke qeshur.

Ju kujtoi motrën tuaj? Pikërisht! /News31.a