Neritan Sejamini, i përgjigjet “sorrogato”, qeverrisë se nuk mbulohet dielli me shoshë

Neritan Sejamini, i përgjigjet “sorrogato”, qeverrisë se nuk mbulohet dielli me shoshë

136
0

Nga faqja e tij  të Facebook_ut, politikani dhe publicist Neritan Sejamini i ka dhënë përgjigje “koiçidences” së publikimit të përgjimeve të prestigjozes gjermane BILD. Në faqen e tij Sejamini shkruan :

Surrogatot e Edi Rames dhe te krimit ne media paskan filluar qe ne mengjes: pergjimet po botohen qellimisht nje dite para se te merret vendimi per hapjen e negociatave.

  1. 1. Surrogatot bejne sikur nuk e dine qe Gjermania, gazeta me e madhe e se ciles po boton pergjimet, e ka vendosur me kohe qe negociatat nuk do te hapen.
  2. 2. Surrogatot mendojne se nuk ka gje qe ka krim dhe mafie, mjaft te mos e marre vesh njeri.
  3. 3. Surrogatot nuk e paskan marre vesh se ka ikur koha e Hoxhes kur gjithe bota bente konspiracion kunder Partise dhe Udheheqesit te saj.
loading...