Negociatat/ PD publikon VIDEON: Edi Rama gënjen shqiptarët

Negociatat/ PD publikon VIDEON: Edi Rama gënjen shqiptarët

180
0

Përmes një video mesazhi publikuar në rrjetet sociale, PD akzon kryeministrin Edi Rama gënjen shqiptarët duke thënë çdo vit se Shqipërisë iu hapën

Reagimi vjen pas vendimit të CDU/CSU dhe SPD në Gjermani, e cila vendosi t’i kërkojë qeverisë federale celjen e negociatave me kushte për Shqipërinë dhe deklaratave të kryeministrit Edi Rama që pasuan kete vendim.

Edi Rama gënjen shqiptarët duke thënë çdo vit se Shqipërisë iu hapën negociatat.

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Wednesday, September 25, 2019